Nigdy bym nie pomyślała, że będę to wszystko wiedzieć.


Wiem jak to jest, kiedy nie jesz już dwunasty dzień z rzędu. Ale to nic. Pobić rekordu Jezusa nigdy mi się nie udało. Do dzisiaj mam mieszane uczucia przy tym stwierdzeniu. Że kto taką głupotę wymyślił i w ogóle lol. Ale próbowałyśmy.


Wiem jak to jest kiedy czekasz całą noc, bo co godzinę dostajesz smsa, że za 20 minut. A później już nie dostajesz smsów w ogóle. Czekasz tylko i dzwonisz i nic. Nic nie wiesz. Ty wyjesz z bezsilności i złości, a pies razem z tobą. Aż przychodzi sąsiadka i każe tego psa uspokoić, oddać, uśpić, wyprowadzić się, cokolwiek byle tylko się zamknął, bo jest środek nocy. I nigdy nie wiesz kiedy wróci i czy wróci. Słyszysz tylko jakieś urywkowe opowieści, których nie chcesz słuchać. O przewożeniu nielegalnej broni i narkotyków. O tym, że na św. Stanisława jest wytwórnia. Że tylko diler chodzi z wagą jubilerską. Że koleś szedł do nich i praktycznie przed nosem go psy zgarnęły. Że maszyna dała, ale druga zabrała wszystko i jeszcze więcej. A mówiłam, że jak nie masz kasy to kogoś sprzedaj. Ale wolał sprzedać duszę.

Ale nie mam najgorzej, bo to nie ja pewnej deszczowej nocy nie tak dawno znowu pukałam do cudzych drzwi, bo mi mój facet zabrał klucze, telefon i kazał wypierdalać. A rano napisał smsa "proszę wróć", a ona wróciła" Głupia. Też bym wróciła. Też głupia. Jak kochasz kogoś bardziej niż siebie to jest problem. Ogromny problem.
I jest źle. Jest słabo. Ale mam tego swojego asa w rękawie. To koło ratunkowe. Nikt o tym nie wie. Nikt. Ale to dlatego, że z nikim nie rozmawiam przecież. Nie mam przyjaciół.mp3
[Wróć]archiwum || strona główna
stat4u